Project Description

Już w kwietniu w Poznaniu zobaczymy prezentację najnowszych produktów, technologi i rozwiązań z zakresu:

INSTALACJE – Targi INSTALACJE to największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej. Jedyne, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej. Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30.000 profesjonalistów z 46 krajów.
Oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży.

SECURITY – targi SECUREX to uznana targowa marka, największe i najbardziej prestiżowe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej. Podczas targów prezentowana jest kompleksowa oferta czołowych dostawców produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń. SECUREX jest również miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz nowości technologicznych.

OZE – Targi GREENPOWER gromadzą w jednym miejscu i czasie przedstawicieli wszystkich sektorów odnawialnych źródeł energii. GREENPOWER to dobra okazja, by poznać rynkowe tendencje, wymienić praktyczne spostrzeżenia, dowiedzieć się przed jakimi wyzwaniami i możliwościami stoi branża. Ekspozycja targów obejmuje: produkty, usługi i rozwiązania z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, biomasy, biopaliw, elektromobilności oraz technologii energooszczędnych.

ENERGETYKA – Targi EXPOPOWER to jedno z najważniejszych w Polsce wydarzeń od lat gromadzące w Poznaniu polską i zagraniczną branżę energetyczną. Zakres tematyczny obejmuje szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką przemysłową, ale również systemami automatyki, sterowania oraz instalacji niskiego napięcia. Wśród zwiedzających targi są przedstawiciele grup energetycznych, zakładów przemysłowych, firm i hurtowni elektrotechnicznych. Światowe trendy w energetyce, innowacje, wyzwania i bezpieczeństwo energetyczne – przegląd oferty wystawców stanowi inspirację dla wielu firm do wprowadzenia nowatorskich rozwiązań.

BHP, POŻARNICTWO I RATOWNICTWO – Targi SAWO to kompleksowa prezentacja najnowszych produktów z zakresu ochrony i bezpieczeństwa zdrowia pracowników, służb mundurowych i ratowniczych. Oprócz szerokiego zakresu produktów i rozwiązań technologicznych, targi SAWO oferują także szereg ważnych, merytorycznych prelekcji o najbardziej aktualnej problematyce bezpieczeństwa i higieny pracy, a także dedykowanych szkoleń np. dla zastępów OSP. Nie brakuje także elementów rozrywkowych, jak np. turniej Hydroball, czyli wielkiej piłki kierowanej strumieniem wody z prądownic.

oraz oczywiście

POZNAŃ DRONE EXPO – pełen przegląd możliwości branży droniarskiej, który doskonale uzupełni powyższe tematy, pozwalając na znacznie większe możliwości działania. W Poznaniu ponownie zobaczymy zarówno te najmniejsze jednostki, jak i te najbardziej zaawansowane technologicznie. Poznamy pełen zakres możliwości wykorzystania dronów w różnych dziedzinach m.in.: security, służby mundurowe, budownictwo, geodezja, logistyka czy rolnictwo.

Będzie się działo! Tego nie możesz przegapić! 21-23 kwietnia w Poznaniu! Zapraszamy!