Organizator: Grupa MTP

4 wydarzenia, jeden termin – nadchodzą potężne targi!

Podziel się

Już w kwietniu (26-28 kwietnia 2021) w Poznaniu zobaczymy prezentację najnowszych produktów, technologi i rozwiązań z branży instalacyjnej, zabezpieczeniowej, bhp, pożarnictwa, ratownictwa i naturalnie branży dronowej! 4 wydarzenia, jeden termin - największe tego typu targi w Europie Środkowo - Wschodniej!

INSTALACJE – Targi INSTALACJE to największe spotkanie branży instalacyjnej w Polsce i Europie Środkowej. Jedyne, które kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej, a także techniki obiektowej i techniki gazowniczej. Każdorazowo wydarzenie gromadzi blisko 30.000 profesjonalistów z 46 krajów. Oferuje przegląd nowości i premier rynkowych oraz trendów w rozwoju branży.

SECURITY – targi SECUREX to uznana targowa marka, największe i najbardziej prestiżowe targi branży zabezpieczeń w Polsce i w Europie Środkowej. Podczas targów prezentowana jest kompleksowa oferta czołowych dostawców produktów i usług z zakresu ochrony mienia, informacji, systemów alarmowych, monitoringu wizyjnego oraz zabezpieczeń. SECUREX jest również miejscem prezentacji innowacyjnych rozwiązań oraz nowości technologicznych.

BHP, POŻARNICTWO I RATOWNICTWO – Targi SAWO to kompleksowa prezentacja najnowszych produktów z zakresu ochrony i bezpieczeństwa zdrowia pracowników, służb mundurowych i ratowniczych. Oprócz szerokiego zakresu produktów i rozwiązań technologicznych, targi SAWO oferują także szereg ważnych, merytorycznych prelekcji o najbardziej aktualnej problematyce bezpieczeństwa i higieny pracy, a także dedykowanych szkoleń np. dla zastępów OSP. Nie brakuje także elementów rozrywkowych, jak np. turniej Hydroball, czyli wielkiej piłki kierowanej strumieniem wody z prądownic.

oraz oczywiście

POZNAŃ DRONE EXPO – pełen przegląd możliwości branży droniarskiej, który doskonale uzupełni powyższe tematy, pozwalając na znacznie większe możliwości działania. W Poznaniu ponownie zobaczymy zarówno te najmniejsze jednostki, jak i te najbardziej zaawansowane technologicznie. Poznamy pełen zakres możliwości wykorzystania dronów w różnych dziedzinach m.in.: security, służby mundurowe, budownictwo, geodezja, logistyka czy rolnictwo.

Będzie się działo! Tego nie możesz przegapić! 26-28 kwietnia w Poznaniu! Zapraszamy!